شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ۰۲:۰۵
اسلایدر مدرسه برای صفحه نخست

دانشگاه پیام نور به سایر دانشگاه ها خدمات آزمایشگاهی ارائه می دهد

وی با اشاره به تعداد تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه، افزود: حدود ۶۰ هزار قلم کالا در قالب ۴۷۰۰ نوع تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی در دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور وجود دارد که از این تعداد حدود ۴۵۰۰ نوع تجهیزات بسیار پیشرفته و تحقیقاتی است.

رئیس مرکز آزمایشگاه‌های ملی و قطبی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: تجهیزات آزمایشگاهی به صورت الکترونیکی در سامانه شاپنا به نشانی shapna.pnu.ac.ir موجود است و متقاضیان می‌توانند تجهیزات مورد نظر خود را در این سامانه جستجو و خدمات را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

وی هدف از راه‌اندازی سامانه شاپنا را تمرکز و ایجاد هماهنگی بین نیروی انسانی، صرفه‌جویی در وقت، هزینه‌ها و تجهیزات و فضای آزمایشگاهی عنوان کرد.

رضانژاد با تاکید بر لزوم ورود دانشگاه به آزمایشگاه‌های نسل سوم افزود: آزمایشگاه‌ها باید از نسل اول به آزمایشگاه‌های نسل سوم هدایت شوند. در نسل سوم آزمایشگاه‌ها با توجه به درآمدهای خود دیگر نیازی به تامین بودجه از سازمان مربوطه ندارند و هزینه‌های انسانی و تجهیزاتی را با توجه به فعالیت‌های خود به دست می‌آورند.

وی تصریح کرد: ورود شاپنا به نسل سوم، علاوه بر تامین نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه، می‌تواند در بحث درآمدزایی غیرشهریه‌ای نیز کمک حال دانشگاه باشد.

وی اظهار کرد: دانشگاه پیام نور به نسبت سایر دانشگاه‌ها تجهیزات آزمایشگاهی بهتری دارد که همین ظرفیت باعث شده که درخواست‌هایی از سازمان‌ها و ارگان‌ها برای استفاده از این ظرفیت داشته باشیم.

تماس با ما

آدرس:
بوشهر- خیابان ورزش -روبروی خانه معلم
تلفن:
33340085- 33350501
فکس :33350500

ویدئو

تمامی حقوق این وب سایت برای دبیرستان فرزانگان بوشهر محفوظ است.

Template Design:Dima Group